تلفن : 44547526 013 | 09113457793
دکتر شیرین گل محمدی / جراحی زیبایی بینی / چگونه یک جراح بینی خوب در بندر انزلی پیدا کنیم؟
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

چگونه یک جراح بینی خوب در بندر انزلی پیدا کنیم؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

فرقی نمی کند کجای ایران باشد اگر بخواهید دست به یک جراحی بزنید باید در پی بهترین جراح در این مرز و بوم باشید. کم نیستند افرادی که برای انجام یک جراحی زیبایی سختی مسافت طولانی را تحمل کرده اند تا به رضایت کامل از آن جراحی دست یابند.

در حال حاضر با رشد فضای وب و اینترنت این امکان وجود دارد که با تنها یک سرچ کوچک بتوانید بهترین پزشک در زمینه جراحی مورد نظر خود را بیابید.

 

دکتر شیرین گل محمدی با به کار گیری تکنیک های پیشرفته و روز دنیا و دستگاه های مجهز به اقدام به جراحی بینی می کنند. شما عزیزان می توانید برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از دکتر گل محمدی جراح بینی در بندر انزلی، با شماره های44547526 013 و 09113457793 و پیج اینستاگرام با ایشان ارتباط برقرار کنید.

 

جراحی زیبایی بینی نیز از آن دست جراحی هایی است که افراد برای انجام آن همیشه در پی بهترین جراحان بودند. افراد بسیاری برای انجام این جراحی از شمال کشور به جنوب آن سفر کرده اند. خوشبختانه در حال حاضر پزشکان حاذقی در سراسر این پهنای گسترده وجود دارد که می توانند به راحتی نیاز مردم را برطرف کنند.

جراحی بینی به عنوان رایج ترین جراحی زیبایی صورت شناخته می شود. اما همیشه افرای که خواهان انجام آن بوده اند برای پیدا کردن بهترین جراح با مشکلات بسیاری رو به رو شده اند.

ما در این نوشتار ضمن معرفی بهترین جراح بینی درباره چگونگی انجام، روش و تکنیک های به روز آن اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار خواهیم داد:

چگونگی جراحی بینی

همانطور که می دانید فرم و شکل بینی می تواند تاثیر به سزایی بر چهره داشته باشد. از این رو افرادی که در این ناحیه دارای آسیب جدی و یا نقص مادرزادی هستند می توانند با انجام این جراحی به هدف خود دست یابند، بنابراین با توجه این موضوع جراحی بینی می تواند علاوه بر جنبه زیبایی جنبه درمانی نیز داشته باشد.

در جراحی بینی بنا بر نوع بینی که گوشتی باشد یا استخوانی جراحی متفاوت خواهد بود.

برای مثال جراحی بینی استخوانی به دلیل ساختار منحصر به فرد خود نتیجه مطلوب تری را ایجاد خواهد کرد. در ادامه  به بررسی انواع بینی و انوع جراحی بینی خواهیم پرداخت:

جراحی بینی استخوانی

این نوع بینی به دلیل ساختار استخوانی خود دارای قوز و یا برجستگی در تیغه میانی بینی یا همان سپتوم بینی است. پوست بینی استخوانی نازک تر و دارای چربی کمی است. افرادی که دارای بینی استخوانی هستند اغلب به علت شکستگی تیغه بینی و یا به علت قوز طبیعی به جراحان بینی برای جراحی سپتوپلاستی مراجعه می کنند.

جراحی بینی استخوانی علاوه بر اینکه نسبت به جراحی بینی گوشتی موفقیت آمیزتر است، از هزینه کمتری نسبت به جراحی بینی گوشتی نیز برخوردار است.

جراحی بینی گوشتی

بینی گوشتی غالبا دارای پوستی چرب و پره های گوشتی است. در این نوع بینی ما شاهد تیغه میانی بسیار ضعیف و ظریف هستیم، همچنین نوک این نوع از بینی ها اغلب گرد و گوشتی است.

جراحی بینی گوشتی به دلیل نقطه ضعف آن که برخورداری از تیغه بسیار ضعیف است اغلب جراحان را با چالش مواجه می کند. به این دلیل که اگر جراح بینی از مهارت و تجربه کافی در این جراحی برخوردار نباشد این امکان وجود دارد که نتیجه جراحی مورد رضایت بیمار نباشد. اگر جراح برای کوچک کردن بینی بیش از حد تیغه بینی را بتراشد به دلیل نداشتن تکیه گاه مستحکم نوک بینی با گذشت زمان، بعد از جراحی به سمت پایین متمایل خواهد شد. از این روست که مراجعین این نوع بینی از برگشت بینی به حالت اول بیم دارند.

خوشبختانه در حال حاضر تکنیک های نوینی برای ایجاد نتیجه بهتر از جراحی این نوع بینی به وجود آمده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به نوشتار مربوط به جراحی بینی گوشتی مراجعه کنید.

چگونگی جراحی بینی

در حیطه جراحی بینی از دو روش جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته استفاده خواهد شد. هر یک از این جراحی ها به منظور مشخص و با هدف مشخصی از سوی جراح انتخاب می شود. بنابراین پافشاری مراجعین برای انجام جراحی مشخص به نفع آن ها نخواهد بود.

در جراحی بینی باز جراح با ایجاد برش پوست روی بینی را بلند کرده تا بتواند با دیدی گسترده تر اصلاحات لازم را به عمل آورد. در این میان ممکن است جراح با مشاهده تیغه بینی استفاده از پیوند ستخوان را الزامی بداند در این صورت یا با استفاده از غضروف مصنوعی و یا با استفاده از پیوند استخوان این کار را انجام خواهد داد.

در آخر نیز با بستن نواحی برش جراحی را به پایان می رساند.

اما در جراحی بسته بینی احتیاج به هیچ گونه برش نبوده و جراح با استفاده از سوراخ های بینی جراحی را انجام خواهد داد. لازم به ذکر است جراحان به دلیل نداشتن دید کافی در این جراحی انجام جراحی باز را بیشتر توصیه می کنند.

بیشتر بخوانید
کدام مدل بینی برای شما مناسب است؟

بهترین جراح بینی کسیت؟

شاید پس از خواندن مطالب بالا اکنون به دنبال بهترین جراح بینی باشید. اما آیا می دانید یک جراح خوب چه ویژگی هایی دارد؟

جراحی بینی خوب ابتدا در جلسه ابتدایی قبل از جراحی با در نظر گرفتن نظر و نیاز شما از جراحی بینی مشاوره مفیدی را در اختیارتان قرار می دهد. سپس با بررسی بینی شما و آناتومی آن در صورت وجود مشکلات شما را از آن ها آگاه کرده و لزوم جراحی با هدف درمانی را پیشنهاد می دهد. اما اگر صرفا با نیت زیبایی مراجعه کرده باشید وی با ارزیابی نوع بینی بهترین انتخاب را به شما پیشنهاد خواهد داد.

جراح بینی اگر دارای مهارت و تجربه کافی باشد می تواند شما را با رضیت کامل از بیمارستان راهی کند، اما اگر برای انجام این جراحی صرفا به علت هزینه کمتر به جراحان بی تجربه مراجعه کرده باشید باید منتظر بروز عوارض بعد از جراحی بینی باشید. بنابراین پیشنهاد می کنیم قبل از انجام این جراحی درباره میزان تجربه و مهارت جراح خود اطمینان حاصل کنید. جراحی بینی نقش زیبایی در چهره را ایفا می کند، اما اگر بدون اصول لازم انجام شود می تواند مشکلات عدیده ای مثل مشکلات تنفسی بعد از جراحی بینی را به دنبال داشته باشد.

همانطور که در ابتدای این نوشتار اشاره کردیم مهم نیست که شما در کدام شهر زندگی می کنید، حتی اکر در بندر انزلی هم سکونت داشته باشید، می توانید با سرچ بهترین جراح  بینی در بندر انزلی به پزشکی خوب دسترسی پیدا کنید.

 

دکتر شیرین گل محمدی

جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراح زیبایی صورت

دکتر شیرین گل محمدی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراح زیبایی صورت، دارای بورد تخصصی و عضو انجمن راینولوژی ایران می باشند. ایشان در سال 1388 از دانشگاه تهران در رشته پزشکی عمومی فارغ التحصیل شدند و موفق به اخذ مدرک تخصص از دانشگاه شهید بهشتی تهران در سال 1396 شدند. دکتر گل محمدی از سال 1397 تا به اکنون در دانشگاه بین المللی پردیس بندر انزلی مشغول به تدریس می باشند. همچنین دکتر گل محمدی در مطب خود در بندر انزلی آماده خدمت رسانی به بیماران خود هستند.

برچسب ها:

به روز باشیم

مقالات مرتبط

 نحوه صحیح ماساژ بینی بعد از جراحی چگونه است؟

 نحوه صحیح ماساژ بینی بعد از جراحی چگونه است؟

رینوپلاستی و یا همان جراحی بینی از جمله روش های زیبایی پرطرفدار بوده که امروزه به دلیل پیشرفت روز افزون علم پزشکی قادر به رفع بیشتر نواقص بینی می باشد. نکته مهم که جراحان زیبایی تاکید زیادی بر روی...

تغذیه صحیح بعد از جراحی زیبایی بینی

تغذیه صحیح بعد از جراحی زیبایی بینی

دوره نقاهت بعد از جراحی بینی به مدت یک هفته طول می کشد و چندان طولانی نیست. اهمیت تغذیه مناسب بعد از عمل بینی  در این دوران بسیار بالاست. زیرا که روند بهبودی و کاهش میزان خونریزی بسیار به هر آن چیزی...

از بین بردن سریع کبودی صورت بعد از عمل بینی

از بین بردن سریع کبودی صورت بعد از عمل بینی

جراحی زیبایی بینی که در اصطلاح دیگر به آن عمل بینی گفته می شود، یک روش معمول جراحی صورت به منظور اهداف زیبایی صورت باشد یا ممکن است برای بهبود تنفس یا ترمیم آسیب ها یا نقایص ایجاد شده در صورت انجام...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

Call Now Buttonتماس با دکتر گل محمدی