تلفن : 44547526 013 | 09113457793
دکتر شیرین گل محمدی / جراحی زیبایی بینی / بهترین جراح سپتوپلاستی در بندر انزلی
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

بهترین جراح سپتوپلاستی در بندر انزلی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

یکی از مهم ترین و حساس ترین جراحی هایی که در حوزه زیبایی قرار می گیرد جراحی سپتوپلاستی می باشد.

جراحی سپتوپلاستی با هدف بهبود وضعیت بینی و نیز رفع انحراف بینی انجام می شود.

در این بین از آن جهت که جراحی سپتوپلاستی بینی از حساسیت های بالایی برخوردار است باید به دست پزشکان با تجربه و توانمند انجام شود.

یکی از مهم ترین سوالاتی که افراد می پرسند این است که بهترین جراح سپتوپلاستی در بندر انزلی کیست؟

 

این سوال از این جهت پرسیده می شود که به درجه اهمیت و حساسیت این جراحی پی برده اند و می دانند که باید از سوی کسانی انجام شود که بالاترین دانش و بیشترین تجربه را در حوزه جراحی سپتوپلاستی دارند.

 

دکتر شیرین گل محمدی با به کار گیری تکنیک های پیشرفته و روز دنیا و دستگاه های مجهز به اقدام به جراحی سیتوپلاستی  می کنند. شما عزیزان می توانید برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از دکتر گل محمدی جراح بینی در بندر انزلی، با شماره های44547526 013 و 09113457793 و پیج اینستاگرام با ایشان ارتباط برقرار کنید.

 

در مقاله ای که در پیش رو دارید در صدد هستیم که بسیاری از ویژگی هایی که بهترین جراح سپتوپلاستی باید داشته باشد و معیار هایی که افراد در هنگام انتخاب جراح سپتوپلاستی باید رعایت کنند را در اختیار شما قرار دهیم.

جراحی سپتوپلاستی

در ابتدا پیش از آنکه وارد ویژگی های بهترین جراح سپتوپلاستی شویم لازم است که توضیحاتی کوتاه در زمینه جراحی سپتوپلاستی ارائه کنیم.

جراحی سپتوپلاستی از جمله جراحی های زیبایی است که برای صاف کردن تیغه بینی انجام می شود. در این جراحی کاری که انجام می شود بعد از اینکه برش های لازم اتجام شد تیغه بینی به شکل مناسبی حالت داده می شود.

این اتفاق موجب می شود که بینی از لحاظ ظاهری و نیز عملکری به وضعیت بهتری برسد.

کسانی که تیغه بینی شان انحراف دارند نمی توانند عملکری تنفسی درستی داشته باشند. بعد از این جراحی عملکرد تنفسی بینی به وضعیت خوبی می رسد.

 

ویژگی های بهترین جراح سپتوپلاستی

آگاهی، دانش و اطلاعات به روز در زمینه جراحی سپتوپلاستی

واقعیتی که وجود دارد این است که جراحی سپتوپلاستی جراحی ای بسیار دقیق و حساس است که حتما باید از سوی بهترین و مجرب ترین پزشکان جراح بینی و زیبایی انجام شود.

یک پزشک جراح تنها در صورتی می تواند جراحی موفقی داشته باشد که در زمینه فعالیت هایی که در صدد انجام آن است اطلاعات زیادی داشته باشد.

در واقع اطلاعات در زمینه آناتومی بینی زنان و مردان، توانمندی در تحلیل میزان مشکلاتی که بینی افراد با آن مواجه هستند، آگاهی از بهترین تکنیک های جراحی و غیره هرچقدر که بیشتر باشد نتیجه جراحی موفقیت آمیز تر خواهد بود.

در این موارد می توان امیدوار بود که جراح بتواند برنامه جراحی موفق و دقیقی را بر پایه اطلاعات و دانش خود برنامه ریزی کند.

تجربه و مهارت در بکار گیری دانش، اطلاعات و تئوری های علمی

یکی از مهم ترین معیارهایی که باید در هنگام انتخاب بهترین جراح سپتوپلاستی در نظر بگیرید این است که پزشک تجربه زیادی در انجام جراحی های مختلف داشته باشد. تجربه موجب می شود که جراح در زمینه پیاده سازی معلومات و اطلاعات خودش مهارت زیادی پیدا کند. از این رو در این شرایط قطعا نتیجه بهتری حاصل خواهد شد. زیرا که جراح به ظرافت های عملیات جراحی کاملا مسلط است.

رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای

از دیگر معیارهایی که موجب می شود روند درمانی به بهترین شکل ممکن به پیش رود این است که پزشک جراح تمامی اصول حرفه ای و نیز اخلاقی را رعایت کند و تمامی تلاش اش معطوف به این باشد که بهترین برنامه درمانی را برای بیمار طراحی کند.

بسیارند پزشکانی که از ابتدای روند درمان دلسوزانه و همدلانه می توانند مراجعین خود را همراهی کنند.

در بسیاری از موارد مشاهده شده است زمانی که رابطه مراجع با درمانگر صمیمی و دوستانه بوده است روند درمان بهتر پیش رفته است.

از سوی دیگر نیز پزشکان علاوه بر اینکه اعتبار شغلی خود را مد نظر قرار می دهند به تعهدات قانونی خود نیز پایبند هستند.

بنابراین می توان از این جهت خیالی آسوده داشت و به روند درمانی موفقیت آمیز از سوی بهترین جراح بینی امیدوار بود.

 

نتیجه گیری

در پایان نکته ای که به عنوان سخن پایانی مطرح خواهیم ساخت این است که اگر به هر دلیلی نیاز دارید که برای جراحی انحراف بینی شما جراحی بینی انجام شود توصیه می کنیم که از بهترین جراح سپتوپلاستی کمک بگیرید.

خوش بختانه بسیارند امار پزشکانی که در زمینه جراحی سپتوپلاستی تجربه و مهارت زیادی دارند. از این رو می توان به دور از هرگونه نگرانی و دغدغه روند جراحی سپتوپلاستی را به یکی از پزشکان مجرب و آگاه در حوزه سپتوپلاستی سپرد.

بیشتر بخوانید
عمل جراحی انحراف بینی

 

دکتر شیرین گل محمدی

جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراح زیبایی صورت

دکتر شیرین گل محمدی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراح زیبایی صورت، دارای بورد تخصصی و عضو انجمن راینولوژی ایران می باشند. ایشان در سال 1388 از دانشگاه تهران در رشته پزشکی عمومی فارغ التحصیل شدند و موفق به اخذ مدرک تخصص از دانشگاه شهید بهشتی تهران در سال 1396 شدند.

برچسب ها:

به روز باشیم

مقالات مرتبط

همه چیز درباره پولیپ بینی

همه چیز درباره پولیپ بینی

همه چیز درباره پولیپ بینی پولیپ یک غشای مخاطی یا توده غیر سرطانی است که در داخل بینی رشد که می کند و اغلب بدون درد می باشند اما التهاباتی که در بینی ایجاد می کند موجب بروز عوارضی شود که یکی از مهم...

عمل جراحی انحراف بینی

عمل جراحی انحراف بینی

جراحی انحراف بینی که با عنوان سپتوپلاستی نیز شناخته می شود، روش جراحی است که به صاف شدن استخوان و غضروف بینی، بخشی که بینی را به دو قسمت سوراخ های راست و‌ چپ تقسیم‌ می کند، یعنی تیغه میانی بینی، کمک...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 5 =

تماس با دکتر گل محمدی